"Життя в науці - це постійна боротьба за визнання ідей" - гасло юних науковців Судилківського наукового товариства учнів ім. Г. Сковороди, які зібралися сьогодні 03 січня 2020 року на базі Травлинської зош l-lll ступенів, для участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

"МАНівців" привітали директор Травлинської ЗОШ Дячук Г. М., завідувач відділу науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю Хмельницького ОЦНТТУМ Лимарь Н. О., начальник відділу освіти та культури сільської ради Космина Н. А.. Також з метою залучення учнівської молоді до участі у Всеукраїнських учнівських турнірах та популяризації інтелектуальних змагань серед команд закладів освіти громади Веремійчук Н. В., вчитель географії Городищенської зош разом з учнями 9 класу - членами команди "Роза вітрів", презентували фрагмент "бою" турніру юних географів.

Після урочистого відкриття конкурсу старшокласники взялися спочатку до виконання контрольних робіт з базових дисциплін, а у секції "Юніори" приступили до захисту робіт. Цьогоріч у конкурсі-захисті науково - дослідницьких робіт взяли участь 46 учнів закладів загальної середньої освіти громади (працювало 7 відділень, 9 секцій). За підсумками першого етапу журі визначило четверо переможців, які візьмуть участь у другому (обласному) етапі конкурсу - захисту МАН.

 
Судилківська с/р (ОТГ) 

Інші новини Шепетівки