Сьогодні 26 грудня відбулась визначна подія. Розпочалась експериментальна програма від JuniorZ спільно з міністерством освіти та науки України. Шепетівська ЗОШ №1 долучилась до експерименту.

Наше завдання, зробити уроки фізичної культури цікавими, безпечними та продуктивними. Олександр Педан особисто взявся за цю справу. Впевнений на всі 100%, разом ми сила, усе вийде - розповідає Олексій Шуляков.

Зазначимо: JuniorZ – це команда людей, які мріють, аби нові види спорту з'явилися на уроках фізкультури по усій Україні. Аби кожен вчитель фізкультури міг проводити цікаві заняття, а кожен школяр обрати найцікавіший для себе вид спорту. Тому команда JuniorZ мандрує містами, «прокачує» вчителів на семінарах, «тюнінгує» школи, закуповуючи спортивний інвентар, та спонукає дітей займатися спортом і вести активне цікаве життя.

Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України (лист МОН від 03.01.2018 № 1/9-2), Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, численних національних федерацій з різних видів спорту.

Проект пропагує такі види спорту: чирлідинг, петанк, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, реґбі, сумо фризбі, самбо та американський футбол.

Проводить тренінги, фестивалі, змагання шкільних спортивних ліг та інші заходи, які спрямовані на впровадження новітніх варіативних модулів і видів спорту до програми фізичного виховання школярів, формування у молоді здорового способу життя та заохочення до занять спортом.

Інші новини Шепетівки