"Лікар сказав, що такої щасливої смерті ще не бачив...", – згадує донька Миколи Дзявульського

Микола Дзявульський загинув під час Революції Гідності на вулиці Інститутській від кулі снайпера, яка влучила прямо у серце 20 лютого 2014 року. Був..

Вітаємо з Днем Народження!

Адміністрація сайту 3840.com.ua вітає з Днем народження: голову Молодіжної ради Шепетівки, засновника найпопулярнішого міськрайонного ресурсу..

В’ячеслав Купрієнко завітав у школу-інтернат

Сьогодні у спеціалізовану школу-інтернат завітав Купрієнко В’ячеслав Миколайович, офіцер, афганець, поет, бард, лауреат різноманітних пісенних..

Освітня подорож до Чехії вчителя Судилківського ліцею

Конкурс «Усна історія» організовано Асоціацією з міжнародних питань (Asociace pro mezinárodní otázky, AMO) при підтримці МЗС ЧР і проводиться з 2015..

ДП «Шепетівський лісгосп» дякує за роботу Віктору Ружицькому

Свій трудовий шлях у лісгоспі Віктор Геннадійович розпочав у травні 1995 року водієм автопарку. З листопада 1996 року він був переведений водієм..

Дівчинка з особливим раціоном

Хто буде їхати в гості до діток в Новоград-Волинський будинок дитини захопіть, будь ласка, безглютенові продукти для малятка. Ціна на них не маленька..

Новорічна казка для дітей

Остання новорічна поїздка в цьому році. 29 грудня наша команда знову збирається їхати в будинок-дитини м. Новоград-Волинський. На разі там..