Выбор дверного замка

В настоящее время вопрос сохранности имущества решается уже гораздо проще, чем это было раньше. С развитием технологий появились системы..

Іноземна мова - як обрати курси

Англійська мова для більшості людей у світі є іноземною. Достатньо півроку без постійної практики, щоб мова стала чужа та користувач забув багато..

МВС оновило Інструкцію про порядок придбання та зберігання зброї

Для одержання дозволу для осіб, яким видано паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм, потрібно надати копію паспорта та витягу..

Що буде замість пакунку малюка?

Батьки мають право протягом року самостійно використовувати призначену грошову компенсацію у безготівковій формі на придбання товарів у закладах..

Шепетівчани, які загинули у боротьбі за незалежність. Нам болить, ми пам'ятаємо!

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави... Схиляємо..

Команда професіоналів ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» – Ігор Козачук

Чоловік родом з мальовничого села Коськів, що на Шепетівщині. Після успішного закінчення школи його направили з військомату навчатися на водійських..

Яку кількість депутатів обиратимемо до місцевих рад Шепетівського району

На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року в Хмельницькій області обиратимуть 1668 депутатів до 64 місцевих рад: обласної, 3 районних, 13 міських, 22..

Офіцер високої честі. 25 серпня - День пам’яті старшого лейтенанта Кашлакова Василя Олегович

Життєва дорога Василя обірвалася у час молодості (йому було лише 27 років), сили, розквіту, час, коли людина розправляє крила для високих злетів. А..

Команда професіоналів ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» – Світлана Акімова

Світлана Михайлівна Акімова – одна із найдосвідченіших професіоналів цукрової справи, шанована колега та неймовірно доброзичлива людина. Вона –..