Команда професіоналів ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» – Олена Гурська

Олена Анатоліївна Гурська – змінний технолог на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» та гідний член команди нашого підприємства. Вона, як ніхто,..

Пам'ятаємо! Першого серпня 2018-го року загинув наш земляк Анатолій Андрощук

Першого серпня 2018-го року шепетівчани проводили в останню путь начальника радіолокаційної станції батареї управління артилерійської розвідки..

Місцеві вибори 2020: новели законодавства (інфографіка)

Асоціація міст України розробила інфографіку про новели законодавства щодо чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських..

Лише 23 роки життя відміряла доля Гаврилюку Сергію Євгеновичу

Він народився 15 червня 1991 році у селянській родині. Мама Оксана Леонідівна згадує: «Ріс Сергійко дуже працьовитим, слухняним, не цурався ніякої..

Розширюємо ринки: цукор під брендом “A’SPIK” продаватимуть в українських магазинах

Зокрема, цукровики з Хмельниччини вже запустили лінію фасування “солодкого продукту” власного виробництва в однокілограмову упаковку та дійшли до..

Підполковник Шепетівського ВП розповів, чому обрав професію полісмена

У Шепетівському ВП нещодавно з’явився новий заступник — підполковник поліції Володимир Рой. Наразі ж він тимчасово виконує обов’язки начальника..

Професійна команда молодих травматологів КНП «Шепетівська ЦРЛ»

Існує хибна думка, що молоді лікарі поступаються старшим, бо мають менше досвіду. Однак є безліч аргументів, які доводять, що це зовсім не так, адже..

Першого липня – сумна шоста річниця загибелі нашого земляка Давидова Ярослава Олеговича

Першого липня – сумна шоста річниця загибелі нашого земляка, десантника 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Давидова Ярослава Олеговича. Шість..

«Звершилось, сталось, народилось», - до Дня Конституції України!

«Звершилось, сталось, народилось. Ні, не дитя, не новий громадянин суверенної України, появу котрого теж можна вітати такими словами. Звершилось щось..

Таїна народження лісів - ДП «Шепетівський лісгосп»

Магія «зеленого багатства» нашого краю не може не вражати. Насамперед, своєю природною унікальністю, величністю лісового храму, неповторним..