Група компаній “A’SPIK Group” вийде на ринок роздрібних продажів під однойменним “солодким” брендом.

Зокрема, цукровики з Хмельниччини вже запустили лінію фасування “солодкого продукту” власного виробництва в однокілограмову упаковку та дійшли до згоди з партнерською національною мережею роздрібних продажів про реалізацію цукру під торговельною маркою “A’SPIK”. Відтак, оцінити якість продукції “A’SPIK Group” незабаром зможе кожен українець.

У компанії переконані, що новий формат роботи є вимогою часу та ринку. Більше того, прямі продажі від виробника кінцевому споживачу позитивно вплинуть на ціну цукру для українців.

“Вивчаючи європейський досвід, ми дійшли до висновку, що необхідно розширювати ринки та постачати білий кристалічний цукор під нашим брендом не лише промисловим споживачам, а й безпосередньо на вітрини національних торгових центрів, аби українці особисто могли переконатися у найвищій якості продукції компанії. Адже наш цукор відповідає найвищим світовим стандартам”, - говорить генеральний директор групи компаній “A’SPIK Group” Олександр Співак.

Він також додає, що для роздрібних продажів придбали пакувальну лінію визнаного німецького виробника "Hesser Bosch", досвід використання якої свідчить про її безпечність та надійність.

В “A’SPIK Group” наголошують, що для виготовлення нової паперової упаковки використовуються лише сертифіковані та повністю безпечні для здоров’я людини та довкілля матеріали, аби не наражати українців на ризики.

Довідково: A’SPIK Group – агропромислова Група компаній, яка об’єднує підприємства та господарства, що працюють на розвиток та покращення продукції в галузі сільського господарства. Основні напрямки діяльності підприємств A’SPIK Group - виробництво цукру, вирощування цукрового буряка, зернової групи, сої, кукурудзи. Підприємства ТОВ «Старокостянтинівцукор» і ПрАТ «Шепетівський Цукровий Комбінат» спеціалізуються на переробці цукрового буряка, виробництві цукру, меляси, гранульованого жому.


За матеріалами ASPIK GROUP - Аспік Груп