У Шепетівському ВП нещодавно з’явився новий заступник — підполковник поліції Володимир Рой. Наразі ж він тимчасово виконує обов’язки начальника поліції.

Загалом, на роботу в органи внутрішніх справ Володимир Юрійович прийшов у 2001 році. Із 2005 по 2020 рік полісмен працював на різних посадах та підрозділах ГУНП в Рівненській області. У Шепетівці приступив до виконання своїх обов’язків 1-го травня.

Полісмен: як це?

Складну та водночас надто відповідальну роботу підполковник вибрав неспроста. Саме так він вирішив боротися проти несправедливості.

— Робота полісмена вкрай важка, адже це, перш за все, — ненормований робочий час, — каже Володимир Юрійович. — Часто під час служби виникають нестандартні ситуації, зокрема, надзвичайні. Навіть проста профілактична бесіда може перетворитися у загострене спілкування, де співрозмовник намагається завдати тілесні ушкодження полісмену. Тому тут потрібно бути і психологом, і юристом, і педагогом.

Однак, попри всі труднощі професії, про свій вибір чоловік не шкодує. Та сподівається, що настане такий час, коли люди без будь-яких побоювань будуть гуляти вулицями та відчувати спокій. А при зустрічі із поліцейськими висловлюватимуть повагу: тиснути йому руку і вітатися.

Як розпочалася робота в Шепетівському ВП

Поділився полісмен і своїми враженнями про роботу в Шепетівці:

— Кожен підрозділ — це маленька сім’я. Дуже важливо, аби вона була дружня та мала єдину мету: служіння українському народу та протидія злочинності і забезпечення публічної безпеки й порядку. Можу сказати, що Шепетівський відділ поліції здатний виконувати покладені на нього обов’язки, а полісмени — досвідчені фахівці. Отож, молодим правоохоронцям є у кого навчатися.

Злочини, які поширені на Шепетівщині

Щодо рівня злочинності та проблемних питань, які турбують населення, то вони різні в кожному регіоні та районі. На Шепетівщині ж за шість місяців цього року спостерігався ріст крадіжок особистого майна, а також збільшилося число злодіянь, пов’язаних із проникненням у житло чи інші володіння. Щодо міста Шепетівки, то тут зафіксовано чимало випадків вчинення злочинів у громадських місцях та там, де є скупчення людей, зокрема, на вокзалі, на ринку тощо.

— Тому ми намагаємося в міру того, на скільки законодавець наділив нас повноваженнями, цьому протидіяти, а місцева влада нам усіляко сприяє, — зазначив співрозмовник.

Аби зробити Шепетівщину безпечною, у місті та районі в найближчих планах — встановлення системи відеоспостереження:

— Думаю, що це дасть результат, і тут у виграші буде кожен громадянин.