Багато кому наше місто відоме завдяки письменнику Миколі Островському, але не всі знають, що в нашім краї народились та виросли інші відомі люди. Ми вирішили виправити таку несправедливість та розповісти вам, які визначні особистості пов’язані з Шепетівщиною.

Для початку ми хочемо познайомити вас з людиною талановитою та харизматичною - актором театру та кіно - Марком Дроботом. Так-так, якщо вам це не було відомо, він народився в нашому місті (хоча деякі джерела позиціонують його як киянина). Зараз Марк звичайно ж проживає у столиці, але коріння його тут.Марк Володимирович народився 27 серпня 1986 року. Закінчив Київський театральний інститут ім. Карпенка-Карого. З 2005 року і понині працює в Київському академічному Молодому театрі. В кіно почав зніматися з 2006 року. Перші його картини не принесли молодому актору шаленої слави, успіх до нього прийшов пізніше. 2015 року Марк Дробот отримав премію «Київська Пектораль» у номінації «За найкраще виконання чоловічої ролі другого плану». З того часу талановитого актора все частіше почали запрошувати на головні ролі в кіно.

Найвідоміші стрічки з його участю, серіали:
  • «Жіночий лікар»;
  • «Центральна лікарня»;
  • «Хазяйка»
та комедійні телесеріали:
  • «Село на мільйон»;
  • «Марк+Наталка».
З останніх робіт актора - серіал «Кріпосна», вихід якого в прокат зараз активно ананонсується на телебаченні.

Нагадаємо, Марк грає не тільки в кіно, але й в театрі. Вистави з його участю: В. Шекспір «Сатисфакція», Ж. Ануй «Голубка», М. Старицький «Талан», Л. Разумовська «Русалочка», В. Глейзер «Сім бажань Зербіно», Г. Квітка-Основ’яненко «Сватання на Гончарівці».

Ось така вона, історія успіху талановитої людини, шепетівчанина - Марка Дробота. А як ви відноситесь до актора? Вам подобаються його герої і акторська гра? Зізнавайтесь в коментарях.