«ЛАУРЕАТІВ ПОТРІБНО ВІТАТИ ГОЛОСНО»! Бандуристи Шепетівської ДМШ, під керівництвом викладача Малинюк Олени Леонідівни розбавляли карантинні будні дистанційними Всеукраїнськими та Міжнародними багатожанровими конкурсами!

28 березня - ансамбль бандуристів «Мозаїка» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Козацька родина» - м. Хмельницький, та отримали СРІБНУ перемогу


05 квітня - у Міжнародному конкурсі мистецтв «Таланти України» - м. Львів, ансамбль «Мозаїка» а також у сольному виконанні учнів:

 • Коцюрмаха Олександра - 1 клас, 
 • Кондратюк Юлія - 1 клас, 
 • Бернадіна Анастасія - 2 клас, 
 • Ялі Анастасія - 3 клас. 
здобувають ЗОЛОТУ перемогу конкурсу!18 квітня - у Міжнародному конкурсі мистецтв «Spring Star» - м. Харків, ансамбль «Мозаїка» у складі учнів:
 
 1. Коцюрмаха Олександра - 1 клас,
 2. Кондратюк Юлія - 1 клас,
 3. Бернадіна Анастасія - 2 клас,
 4. Жук Діана - 2 клас,
 5. Ялі Анастасія - 3 клас,
 6. Конончук Софія - 4 клас,
 7. Трачук Максим - 5 клас,
 8. Годованець Іванна - 6 клас,
 9. Багнюк Софія - 7 клас,
 10. Фещук Оксана - 8 клас.
стали лауреатами I-го ступеня!


Сьогодні 24 квітня - у Міжнародному конкурсі мистецтв «Парад зірок» - м. Полтава, участь прийняла викладач Малинюк Олена Леонідівна у номінації вокзального мистецтва «між професіоналами» та нагороджена Дипломом переможця «ГРАН-ПРІ», а також відзнакою народної пошани - медаль «за служіння мистецтву».


Вітаємо вихованців класу та викладача з перемогами! Пишаємося високими здобутками!

Дякуємо Малинюк Олені Леонідівні, що у нелегке сьогодення продовжує плекати любов до музики та надихає майбутнє покоління!

Інші новини Шепетівки