До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у сховище) Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що 18.03.2020, в нічний час, обвинувачений, перебуваючи в м. Шепетівка поблизу приватного домоволодіння потерпілого, відімкнув засув хвіртки та проник на огороджену територію домоволодіння, звідки таємно викрав металеву ванну об’ємом 300 літрів, виніс із подвір’я та заховав у кущах, завдавши потерпілому майнової шкоди на загальну суму 406,67 грн.

Того ж дня обвинувачений попросив знайомого допомогти віднести викрадену ванну до пункту здачі металобрухту, на що останній погодився, не будучи обізнаним про дійсне походження викраденого. Реалізувавши викрадене, обвинувачений отримав грошові кошти в сумі 95 грн, якими розпорядився на власний розсуд.

Нагадуємо, що санкція ч.3 ст.185 КК України передбачає призначення покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки