Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким місцеву жительку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 грн.

Цивільний позов задоволено частково.

Стягнуто з обвинуваченої на користь потерпілої моральну шкоду в сумі 5000 грн.

Згідно з вироком суду, 3 лютого 2020 року, в нічний час, обвинувачена, перебуваючи в приміщенні кафе-бару «Асторія», вступила у словесний конфлікт з потерпілою та умисно нанесла один удар рукою в груди, після чого взяла потерпілу за волосся та кинула на підлогу, внаслідок чого остання впала та вдарилася колінами. Після цього у конфлікт втрутилася Ч., яка припинила неправомірні дії обвинуваченої.


Внаслідок протиправних дій обвинуваченої потерпілій заподіяно тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості. 

По суті пред’явленого обвинувачення обвинувачена свою вину не визнала. Цивільний позов не визнала.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки