13 квітня о 14:59 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу лісової підстилки на території Державного підприємства «Ізяславське лісове господарство».

До місця події було направлено підрозділи 13-ї державної пожежно-рятувальної частини, місцеву пожежну команду с. Плужне. До прибуття підрозділів ДСНС гасіння пожежі здійснювала добровільна пожежна дружина Ізяславського лісового господарства. Прибувши до місця виклику надзвичайники встановили, що горить підстилка хвойного лісу на площі близько 2,4 га.

Вогнеборці одразу вжили превентивних заходів, аби не допустити подальшого розповсюдження полум’я на більшу площу та дерева. Добровільна пожежна дружина за допомогою трактора оборала територію навколо пожежі, створивши мінералізовану смугу. Після чого спільними зусиллями, за допомогою пожежних стволів та ранцевих мотооприскувачів пожежу вдалося ліквідувати о 16:00, не допустивши переростання у верхову.


Ймовірною причиною загоряння стало необережне поводження з вогнем.

Служба порятунку вкотре звертається до громадян! Лише свідоме ставлення, та дотримання правил пожежної безпеки допоможе не допустити подібних інцидентів надалі.


ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки