Cьогодні, 13 квітня відбулась 72 позачергова сесія Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено два питання.

На початку засідання у зв’язку з епідемією коронавірусу в України «COVID-19» та враховуючи звернення медичних закладів міста, депутати прийняли зміни та доповнення до міської програми збереження та зміцнення здоров’я жителів міста Шепетівки на 2020-2021 роки.

Відповідно до внесених змін Виконавчий комітет Шепетівської міської ради буде проводити придбання та передачу медичних препаратів, які зазначені в протоколі МОЗ України, лікуючим установам, виходячи із розрахунку вартості до 20 000 гривень на одного хворого – жителя міста.

Кошти можуть бути використанні для придбання медикаментів хворим, які знаходяться у тяжкому стані та перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, або інфекційному відділенні з коронавірусом «COVID-19» на період епідемії в Україні.

Далі депутати прийняли відповідні зміни до бюджету міста на 2020 рік та збільшили видатки загального фонду для виконання міської програми збереження та зміцнення здоров’я жителів міста Шепетівки на 2020-2021 роки».

Інші новини Шепетівки