Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно) Кримінального кодексу України та призначено йому покарання у виді 4 років позбавлення волі.

До вступу вироку в законну силу запобіжний захід обвинуваченому залишено попередній – тримання під вартою.

Стягнуто з обвинуваченого витрати за проведення судової товарознавчої експертизи в сумі 1256 грн 08 коп. у дохід держави.

Згідно з вироком суду, обвинувачений, маючи не зняту та не погашену судимість за злочини проти власності, 15 січня 2020 року, наблизився ззаду до потерпілої та раптово своєю рукою без особливих зусиль вихопив та відкрито викрав у жінки, яка є особою похилого віку, господарську сумку з продуктами харчування та гаманцем.


Своїми умисними діями обвинувачений викрав майна потерпілої на загальну суму 423 грн 52 коп., після чого одразу втік з місця події.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав себе винним у інкримінованому йому злочині.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 
Фото ілюстративне 

Інші новини Шепетівки