Сьогодні в залі засідань Шепетівської районної ради відбулося офіційне представлення голови Шепетівської  районної державної адміністрації Юрія Басюка за участю заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Ткачука, голови районної ради Петра Дзяворука, депутатів обласної ради, міського голови, керівників правоохоронних органів.

Сергій Ткачук зачитав розпорядження Президента України від 03.04.2020 року №236/2020-рп «Про призначення Ю. Басюка головою Шепетівської районної державної адміністрації Хмельницької області» та побажав новопризначеному голові натхнення, успіхів на новій посаді та висловив сподівання у продовженні тих кращих традицій у питаннях соціально-економічного та культурного розвитку району.

В свою чергу, керівник району наголосив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району спільно з керівниками органів місцевого самоврядування та громадськістю району.

Нагадаємо, 3 квітня президент Володимир Зеленський звільнив Віталія Бузиля з посади голови Шепетівської районної державної адміністрації. Його місце посів Юрій Басюк.


Прес-служба Хмельницької облдержадміністрації 

Інші новини Шепетівки