Сьогодні відбувся брифінг заступниці голови Хмельницької облдержадміністрації Оксани Ситницької щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції.

Першим питання було чи отримала Хмельницька область препарат "Плаквеніл" для лікування хворих на коронавірусну хворобу.

«Наразі область препарату ще не отримала але і інформації про те, що таких поставок не буде теж не отримували. Тому чекаємо поставок. Буквально перед брифінгом я отримала інформацію, що можливо вже завтра будемо мати цей препарат, але не можу сказати в якій кількості і коли саме по часу ми його отримаємо», - зазначила Оксана Ситницька. 

Всього у області було протестовано 135 медиків аналізом ПЛР, окрім Шепетівки медики не перебувають на самоізоляції. Загалом в області було здійснено 279 ПЛР-досліджень. 


«Наразі в Хмельницькій області готується документальне оформлення щоб провести додаткові обстеження осіб які хворі на пневмонію на наявність коронавірусної хвороби. Рішення вже прийнято головою Хмельницької облдержадміністрації і буде проводитися в ряді лікарень Хмельницького, Кам'янець-Подільського і Шепетівського району. Щодо кількості - це близько 80 осіб», - повідомила Оксана Ситницька

Щодо хворого який перебуває у Шепетівській ЦРЛ, пані Оксана зазначила, що його стан погіршився і він не може бути транспортований до Хмельницької інфекційної лікарні. Наразі від під'єднаний до апарату штучної вентиляції легень.

Одна хвора наразі готується до виписки і область чекає результатів аналізу з Києва для підтвердження. Якщо результати виявлять відсутність хвороби вона буде виписана з лікарні.


Інші новини Шепетівки