Лише за вихідні рятувальники Хмельниччини ліквідували 41 пожежу сухої трави, загальна площа яких перевищила 75 га!!!
 
3 квітня завдяки оперативним діям рятувальників ДСНС не допущено поширення вогню на значні території. Однак, у с. Збруч Кам’янець-Подільського району, внаслідок спалювання сухої трави вогнем було знищено господарчу будівлю. Вогонь вирував на площі 200 кв. м. Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників пожежу вдалося приборкати у тих розмірах, яких вона набула на момент прибуття вогнеборців.

5 квітня у лісовому масиві між селами Нижчі Вовківці та Розсоша Хмельницького району 18 вогнеборців на чотирьох одиницях спецтехніки ліквідували пожежу лісової підстилки, яка розповсюдилася площею понад два гектара, існувала загроза поширення вогню на господарчі споруди, а також переростання з низової у верхову. Ймовірною причиною загоряння стало «прибирання» очерету за допомогою вогню.
 
Вкотре фахівці ДСНС звертаються до громадян не провокувати загорянь на відкритих територіях.


Пам’ятайте, що, провокуючи пожежі в природних екосистемах, ви не лише знищуєте навколишнє середовище, а й ставите під загрозу здоров’я людей!

Подумайте, чи варте спалювання сухостою таких наслідків! Закликаємо вас не випалювати стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку.

У разі виявлення загоряння в екосистемах телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки