Сьогодні відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова. Учасники засідання розглянули три питання порядку денного.

Першим члени виконавчого комітету розглянули проект рішення про затвердження граничних показників вартості послуг до бюджетної програми з благоустрою міста на 2020 рік. Рішення викликане збільшенням обсягу робіт, які виконує КП «Шепетівське  ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради» у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби і запровадженням карантинних заходів в Україні.

Далі учасники засідання розглянули питання про затвердження мирової угоди між Шепетівською міською радою та ПрАТ «Шепетівське АТП 16807» у судовій справі  за позовом Шепетівського АТП до Виконавчого комітету Шепетівської міської ради.


Важливим рішенням стало внесення змін до регламенту виконавчого комітету. Відповідно до цього рішення засідання виконавчого комітету можуть проводитися в режимі відео конференції (дистанційне засідання). Такі засідання можуть проводитися в умовах запровадження надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, спричинених спалахами епідемій та пандемій, що створюють загрозу життю і здоров’ю значних верств населення.

Також до порядку денного дистанційного засідання можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до місцевого бюджету, інші питання щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій,  спричинених спалахами епідемій та пандемій, а запис дистанційного засідання буде невід’ємною частиною протоколу засідання.
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки