Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19 та з метою забезпечення виконання заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації — гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″, представники штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодня моніторять коло осіб, що перебувають на самоізоляції для виявлення тих, хто потребує послуг з доставки продуктових наборів та товарів першої необхідності (крім тих кого забезпечують родичі, сусіди та Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Просимо громадян, які мають бажання долучитися до доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності особам, які перебувають на самоізоляції, а також виявили осіб, які потребують сторонньої допомоги з доставки продуктів звертатися в штаб за телефоном 4-08-71. Також у  штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації можна отримати перелік товарів у продуктових наборах для забезпечення ними малозабезпечених громадян.

Просимо повідомляти про випадки порушення карантинних заходів поліцію за телефоном 102 та штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за телефоном 4-08-71. Усі такі звернення до штабу будуть скеровані до поліції.

Доводимо до відома шепетівчан інформацію про можливості Хмельницької дирекції AT «Укрпошта» здійснювати доставку, на платній основі (за кошти громадян), продуктових наборів (3‑х видів, перелік додається) із залученням листонош через відділення пошти (оплата здійснюється у відділенні пошти або безпосередньо при отриманні).

ПРИМІРНИКИ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки