Хмельницький обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації інформує станом на 10.00 год., 02.04.2020 року в Хмельницькій області зареєстровано 7  підтверджених випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19. Протягом останньої доби захворіла 1 особа, житель м. Хмельницького. Контактні особи встановлені, люди перебувають під наглядом ПМСД та на контролі обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Проводяться  заходи із знезараження приміщень, де перебував новий хворий.

На 10.00 год., в Хмельницькій області є 7 підозр на захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19: м.Хмельницький, Хмельницький, Волочиський та Шепетівський райони. Проводяться заходи із знезараження приміщень, де перебували люди з підозрою на хворобу.

Проведено тестування 9 контактних осіб, працівників госпіталю, результат негативний, здорові. Дітей з підозрою на інфікування та дітей, які захворіли на COVID-19 не зареєстровано.

За минулу добу Хмельницьким обласним центром  екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснено 460 викликів, з них 1 випадок  підозри на коронавірус, людину госпіталізовано,  9 випадків  на ГРВІ, з яких 4 хворих госпіталізовано, 0 пневмонії.Інші новини Шепетівки