До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно жителя м. Славута, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що в лютому 2018 року, обвинувачений, перебуваючи у Черкаській області, зустрівся із невстановленою особою та домовився про виготовлення підробленого посвідчення водія, у зв’язку з чим надав власні анкетні дані, фотокартку та грошові кошти в сумі 4000 грн. в якості оплати.

В подальшому, зустрівшись із невстановленою особою, отримав від останньої виготовлене підроблене посвідчення водія на ім’я обвинуваченого.

17.03.2020 обвинувачений звернувся до Територіального сервісного центру № 6845, що в м. Шепетівка, з метою обміну посвідчення водія у зв’язку з тим, що закінчився строк його дії та надав для обміну адміністратору, таким чином використавши його.

Нагадуємо, що санкція ч. 4 ст. 358 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.                                  
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки