26 березня відбулось засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова. Серед іншого на порядок денний було винесено питання про припинення опалювального періоду 2019-2020 років у закладах освіти, сфери культури та спорту.

Як уже повідомлялося 25 березня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради. У зв’язку із прийняттям Урядом 25 березня 2020року рішення про продовження карантинних заходів в Україні до 24 квітня 2020 року та запровадженням режиму надзвичайної ситуації в Україні комісія рекомендувала Виконавчому комітету міської ради прийняти рішення щодо дострокового припинення опалювального сезону у вказаних закладах.

У результаті голосування рішенням виконавчого комітету з 26 березня 2020 року опалювальний сезон припиняється у загальноосвітніх навчальних закладах міста, дошкільних навчальних закладах, в дитячо-юнацькій спортивній школі (басейн),  Шепетівській дитячій музичній школі, Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та Територіальному центрі соціального обслуговування, надання соціальних послуг у відділенні денного перебування (вул. Стуса, 11а, та вул. Старокостянтинівське шосе, 8) та у відділенні соціальної допомоги вдома (вул. Судилківська, 1).
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки