Двоє людей – чоловік та жінка загинули в орендованій квартирі в Ужгороді. Про це повідомила речниця Нацполіції області - Ганна Дан. За її словами, пару знайшли у ванній кімнаті.

Будинок, де проживала пара знаходиться на проспекті Свободи в Ужгороді. Зі слів ужгородки Ганни Губик, яка живе у тому ж будинку, пара проживала на четвертому поверсі.

«Винесли труп із квартири, а більше нічого ми не знаємо. Ви бачите: поліція тут, експерт тут був. З самої майже 10-тої години ранку вони тут знаходяться. Здається, із Чопа вони. Молода пара, ми їх не знаємо, бо вони тут не давно проживають - кілька місяців, може місяць, може півтор», - розповіла Ганна Гудик, ужгородка.

«До правоохоронців звернулася власниця квартири, що орендарі квартири не виходять на зв’язок, також вона не може потрапити до квартири, оскільки вона була зачинена із середини. За попередньою інформацією, в останнє вони виходили на зв’язок 24 березня», - повідомила Ганна Дан, речниця Нацполіції Закарпаття.


На місце викликали слідчо-оперативну групу.

«Там виявили тіло двох людей, хлопець і дівчина. Ознак насильницької смерті не має, попередньо не виявлено. Однак, у рамках кримінального провадження вже розпочато буде призначено судово-медична експертиза, яка власне і надасть вже конкретні відповіді і причини смерті», - Ганна Дан, речниця Нацполіції Закарпаття.

Як нам відомо з власних джерел загинула 22-річна Шепетівчанка Яна Скульська. Її мати яка наразі проживає у Данії вже повертається на Батьківщину.

Висловлюємо слова щирого співчуття родині.За матеріалами Закарпаття Онлайн 

Інші новини Шепетівки