На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (в редакції постанови КМУ від 26.06.2019 року № 616) рішеннями виконавчого комітету Шепетівської міської ради у 2019 – 2020 роках за рахунок субвенції з державного бюджету у м. Шепетівці двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування,  надано грошову компенсацію на придбання житла.

Управлінням праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради  за вказаний період  перераховано грошову компенсацію на спеціальні рахунки одержувачів для придбання житла.

Двоє дітей стали власниками двокімнатної та трикімнатної квартир. Зокрема остання квартира була придбана 12 березня 2020 року.
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки