Згідно інформації Всесвітньої організації охорони здоровя (ВООЗ) стосовно питної води, коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисненню. 

На всіх насосних станціях Шепетівкаводоканал посилено контроль за технологією знезараження води гіпохлоритом натрію перед наданням у комунальну мережу водопроводу.

Хіміко-бактеріологічною лабораторією питної води ШКПВКГ щоденно відбираються та ретельно контролюються проби води на виході з наших насосних станцій та контролюючих точках на мережах по всьому місту.

Незважаючи на запроваджений карантин, підприємство працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Для забезпечення цілодобового надання послуг з водопостачання і водовідведення та ліквідації аварійних ситуацій підприємство мусить своєчасно проводити платежі за спожиту електроенергію, використані реагенти, підпримувати в справному стані спеціалізовану техніку, забезпечувати виплату заробітної плати працівникам, які цілодобово задіяні на підприємстві. 

Шановні споживачі, адміністрація підприємства просить Вас знайти можливість сплатити за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення та потурбуватися про своїх близьких і рідних старшого віку та допомогти їм оплатити рахунки. 

Дякуємо за розуміння. 
Адміністрація ШКПВКГ 

Інші новини Шепетівки