Сьогодні, 20 березня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради, яку провів міський голова Михайло Полодюк. На засідання комісії окрім її членів було запрошено керівників комунальних підприємств, перевізників, керівників ринків тощо.

На порядок денний комісії було винесено ряд питань для виконання рішень позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій яка відбулася вчора. Відповідно на виконання заходів визначених постановою КМУ від 16.03.2020 року №215 та вчорашніх рішень обласної комісії, міська комісія вирішила:
  1. Невідкладно зобов’язати керівників міських ринків на період установленого карантину призупинити діяльність роботи ринків, в тому числі продовольчих.
  2. Автомобільним перевізникам міста, які здійснюють перевезення на міських автомаршрутах загального користування:
2.1. Призупинити з 21 березня 2020 року до завершення установленого карантину пільгового перевезення у громадському транспорті пенсіонерів за віком крім осіб які працюють в медичних закладах та Шепетівському центрі соціального захисту населення.
2.2. В умовах обмежень функціонування транспорту провести корегування діючих графіків руху автобусів на міських маршрутах, які забезпечили б своєчасне та безперебійне перевезення працюючого населення до робочих місць в тому числі працівників закладів охорони здоров’я та Шепетівського центру соціального захисту населення.

  1. Керівникам:
— комунальних підприємств (Шепетівське підприємство теплових мереж ШМР, Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство ШМР, Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства ШМР, Адміністративно комунальній інспекції ШМР):
— ПП УК «Управдом», «Житлофонд» та ОСББ:
3.1. На період дії карантину вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб підприємствами, установами та організаціями, що забезпечують надання адміністративних послуг.  Забезпечити надання послуги юридичним особам дистанційно.
3.3. Визначити перелік послуг та підстави для прийому фізичних осіб з метою надання адміністративних послуг, як невідкладних.
3.3. Інформацію про перелік адміністративних послуг, надання яких визначено як невідкладні, довести до населення з використанням офіційних веб-сайтів та Інтернет ресурсів
4.1. На період дії карантину вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради, що забезпечують надання адміністративних послуг. Забезпечити надання послуги дистанційно.
4.2.Визначити перелік послуг та підстави для прийому фізичних осіб з метою надання адміністративних послуг, як невідкладних.
4.3 Інформацію про перелік адміністративних послуг, надання яких визначено як невідкладні, довести до населення з використанням офіційних веб-сайтів та Інтернет ресурсів.

Детальніше з протоколом міської комісії можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки