Сьогодні, 10 березня, під головуванням міського голови відбулося засідання робочої групи з організації та проведення у місті Шепетівка заходів у рамках Всеукраїнського проєкту «Озеленення України».

Засідання відбулося за участі директора Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» Володимира Сасюка, першого заступника міського голови Володимира Вихівського, заступника  міського голови Наталії Стасюк, депутата міської ради Алли Бунечко, членів робочої групи.

Як повідомлялося раніше, місто Шепетівка долучилася до проекту з озеленення як співорганізатор.

У тісній співпраці з Державним підприємством «Шепетівське лісове господарство» Шепетівською міською радою та учасниками проєкту задекларовано висадження на Шепетівщині 200 тисяч дерев. Для цього планується залучити понад 500 волонтерів.


Під час робочої групи обговорено та визначено місця на території міста Шепетівка для висадки дерев, закріплено за кожною локацією відповідального та організації, людей, які будуть підвозити та висаджувати саджанці, визначено породи дерев для висаджування.

Також дерева будуть висаджені на території навчальних закладів міста.

Володимир Сасюк розповів про особливості вирощування різних порід дерев, методику їх висаджування.

Реалізація проєкту в місті Шепетівка відбудеться 20 березня, а 21 березня в рамках проєкту «Відновлюємо ліси разом» працівники Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство», волонтери висаджуватимуть 30 га лісу.

Таким чином, два проекти «Озеленення України» та «Відновлюємо ліси разом» об’єднаються з метою відновлення легень планети.


Шепетівська міська рада 

Інші новини Шепетівки