З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів Шепетівки міський голова Михайло Полодюк провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі громадян взяли перший заступник міського голови Володимир Вихівський та працівники підрозділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Цього дня заявники зверталися щодо вирішення земельних питань, врегулювання суперечок із сусідами, процедури отримання матеріальної допомоги та перерахунку субсидії.

Також до посадовців звернулася мешканка Шепетівки щодо встановлення освітлення та відеоспостереження на дитячому майданчику у парку культури та відпочинку  через регулярні пошкодження елементів майданчика вандалами. Також жінку цікавило питання реалізації міської програми регулювання чисельності безпритульних собак.  Обговорили можливість стерилізації, перетримки та співфінансування програми для залучення коштів благодійників. У ході розмови домовились про наступну зустріч для визначення місця перетримки тварин після стерилізації та налагодження співпраці.

За результатами прийому Михайло Іванович дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки