5 березня на території Шепетівської РЕМ відбулося спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту та тренування територіальних формувань цивільного захисту, під час якого рятувальники спільно з керівництвом об’єкта та працівниками навчально-консультаційного пункту м. Шепетівка.

Спершу учасники навчань теоретично навчались дій, пов’язаних з розробкою навчально-методичної документації, підготовкою навчальних місць з відпрацюванням практичних заходів, оцінкою готовності персоналу, що залучається до навчання, засобів імітації, систем управління та оповіщення.

Далі, під час практичної частини було перевірено працездатність засобів оповіщення, дії керівництва в умовах екстремальних ситуацій на підприємстві. Також було здійснено тренувальну евакуацію людей із небезпечних приміщень та відпрацьовано дії з гасіння пожежі до прибуття пожежно-рятувального підрозділу із залученням служб взаємодії міста.

Підбиваючи підсумки навчань, керівник відмітив злагодженість та оперативність всіх учасників, що допоможе діяти швидко і впевнено у разі будь-якої небезпечної ситуації, яка може виникнути на об’єкті, а головне — врятувати якомога більшу кількість людей і запобігти значним матеріальним втратам.
Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС у
 Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки