4 березня на території Хмельниччини виявлено шість вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області знищено три.

Так о 12:00 сапери вилучили та знищили два артилерійські снаряди калібром 76 мм та 57 мм часів Другої світової війни, які були виявлені напередодні в с. Веселівка  Красилівського району.

Вже о 14:30 в спеціально відведеному місці піротехніки знищили мінометну міну калібром 82 мм. На цей вибухонебезпечний предмет натрапили мешканці с. Пліщин Шепетівського району під час земельних робіт.


О 15:40 полонським рятувальникам повідомили, що на вул. Івана Кожедуба в м. Полонне виявлено п’ять артилерійських снарядів калібром 57 мм. Ці боєприпаси були знайдені місцевим мешканцем у лісосмузі поблищу залізничного полотна. Цього ж дня на вул. Шолохова в с. Бахматівці Хмельницького району під час чищення криниці  виявлено 76 мм артилерійський снаряд. О 16:20 про цю знахідку було повідомлено хмельницьких рятувальників. Ці вибухонебезпечні предмети будуть знищені у відповідному порядку.

Зазначимо, що з початку року піротехніки знищили 1183 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше — не кидайте їх у багаття – це дуже небезпечно. Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону «101»!


ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки