За час російсько-української війни на Шепетівщині без батька залишилося 25 дітей... Війна позбавила їх безтурботного дитинства та любові, на яке здатне тільки батьківське серце. Кожен воїн, що загинув, мріяв про кращу долю дитини у процвітаючій, щасливій та сучасній Україні. Тож піклування про цих дітей має стати завданням побратимів, держави та всього українського народу.

5 березня о 11.00 в актовій залі музею М.Островського, за ініціативи ГО «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» та ГО «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО», відбудеться вшанування пам’яті загиблих героїв російсько-української війни і вручення їхнім дітям срібних відзнак «Батьківське серце».

Шматочок срібла у вигляді серця, обрамленого терновим вінком із краплинкою крові, нагадуватиме осиротілій дитині про батьківський подвиг, про тепло та любов рідної людини. Цей захід потрібен не лише дітям. І навіть не лише сім’ям українських бійців. Це потрібно всьому українському суспільству: українцям важливо бачити, що патріотичний дух, мужність і віра в Перемогу ніколи не будуть забуті ані сучасниками, ані нащадками.
Обласний літературно-меморіальний музей Миколи Островського 

Інші новини Шепетівки