З метою популяризації ветеранського руху та розвитку спортивних зв'язків між сусідніми містами і селищами, 29 лютого 2020 року, в Першотравенському ліцеї, що на Житомирщині, відбулася зимова Спартакіада ветеранів спорту «За здоровий спосіб життя».

Організаторами спортивних змагань з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, стрільби виступили осередок ветеранів спорту Полонської ОТГ та Першотравенська селищна рада.

На свято спорту прибули команди ветеранів з міст Баранівки, Шепетівки, Полонного, смт. Понінка, Першотравенськ.

Місто Шепетівку у змаганнях по волейболу гідно представили ветерани команди «Лісівник» ДП «Шепетівський лісгосп» на чолі з капітаном команди Володимиром Михайловичом Сасюком.


Голова осередку ветеранів спорту Полонської ОТГ М. Павлюк  та секретар Першотравенської селищної ради Л. Піщанецька, директор ДП «Шепетівський лісгосп В. Сасюк подякували ветеранам за участь, підтримку і пропаганду здорового способу життя та побажали усім учасникам міцного здоров'я, нових звершень і перемог.

Далі розпочалися цікаві змагання у кожному виді спорту.

За підсумками усіх видів спартакіади перше загальнокомандне місце завоювала збірна команда ветеранів спорту міста Полонне. На другому місці – команда міста Шепетівка, яка була кращою у волейболі. Третє почесне місце посіла команда смт. Понінка.

Команди відзначені грамотами та медалями, а всі учасники змагань отримали заряд бадьорості та гарного настрою.Прес-служба ДП «Шепетівський лісгосп» 

Інші новини Шепетівки