У Будинку освіти відбувся міський турнір юних журналістів. Цьогоріч він проходив у два етапи:
  • І – 19 лютого 2020 року – зустріч-знайомство з учасниками турніру; 
  • ІІ етап – 27 лютого 2020 року – командна гра турніру.
Упродовж двох етапів майбутні медійники демонстрували свої знання основ журналістики і вміння  користуватися професійними методами і прийомами сучасних ЗМІ, прагнення висловлювати й доводити власну думку, аргументовано відстоювати свою точку зору на проблеми, пов’язані з життям школи, міста, України в цілому.

«Мені здавалося, що ТЮЖ нічим не відрізняється від загальноприйнятих олімпіад. Тепер я розумію, що глибоко помилялася. Турнір – це не просто суха демонстрація наукової інформації, а феєрія емоцій, командного ентузіазму та запеклої боротьби. Найбільше мені сподобався ІІ етап, було неймовірно цікаво співпрацювати із кожним учасником. Виступи були яскравими, живими та креативними…», - поділилася учасниця турніру Кондратюк Олександра, учениця ЗОШ №4.

Члени журі: Коваль А.І., учитель НВК ЗОШ-гімназія, Костюк Л.С., учитель НВК №3, Гуля О.М., учитель ЗОШ №1, Гурінович Н.С., редактор газети «День за днем» - засвідчили високий рівень підготовки учнівської молоді при виконанні завдань, а також професіоналізм педагогів, які, оптимально використовуючи  власний досвід та можливості позакласної роботи, зробили все можливе, аби озброїти своїх вихованців необхідними знаннями й навичками. Творче змагання стало професійним майданчиком для майбутніх журналістів, дало змогу школярам проявити свої здібності та усвідомлено підійти до вибору майбутньої професії.

Вітаємо переможців міського етапу, які братимуть участь в обласному турнірі юних журналістів:
  • Анна Кухарчук, учениця НВК №1,
  • Богдана Спірідонова, учениця НВК №3,
  • Олександра Кондратюк, учениця ЗОШ №4,
  • Валерія Саїдова, учениця ЗОШ №1,
  • Ірина Бродецька, учениця НВК «ЗОШ-гімназія»,
  • Віталій Ковальчук-Майданець, учень НВК №1.
Управління освіти Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки