А що для Вас важливо в житті? Сучасний гаджет, може модні годинник, або це дороге розкішне авто? Мрії дітей з кризових сімей значно менші - просто займатися спортом. Спортивний світ - безмежний. Він відкриває багато можливостей для кожної дитини, є ідеальною альтернативою проведення дозвілля. На жаль, сучасні реалії досить жорстокі - хочеш займатися в сучасному спортзалі - плати великі гроші. Але, не кожна сім'я може дозволити своїм дітям таку «небачену розкіш».

У Шепетівці створений спортивний клуб BATTLE WOLF при ХОО ФСТ «Динамо», де хлопчики й дівчатка з області, а це в основному діти з маргінальних груп, мають можливість безкоштовно займатися сучасними видами боротьби греплінг і єдиноборства панктратіон. Для того, щоб молодь змогла направити своє життя в «правильне русло», саме цей вид спорту є актуальним, сучасним, модним і перш за все корисним. ХОБФ «Карітас» підтримує ініціативу адміністрації та батьківського комітету ХОО ФСТ «Динамо», і намагається всіляко допомогти дітям з сімей в СЖО і прагне залучити до занять спортом чим більше представників молодого покоління.

Хоча санітарно-технічний стан приміщення і матів зокрема не дає можливості якісно і безпечно проводити заняття. Тренування проводяться на імпровізованому борцівському килимі - мати, покриті старими банерами і склеєні скотчем. Ми хочемо створити для дітей нормальні і достойні умови в спортивному залі, створити відповідну спортивну атмосферу, яка повинна панувати в такому приміщенні.

«Цей проект спрямований на залучення коштів для придбання спеціального спортивного покриття, вартість якого становить 13 860 грн. Тому звертаємося до вас, панове. Нам потрібна ваша підтримка! Здійснити мрію дітей - реально! Разом ми сила!», - повідомляють на Українській біржі благодійності.

Долучитися до збору коштів можна за ПОСИЛАННЯМ

Інші новини Шепетівки