1 березня фахівці ДСНС вийшли в рейд до лісових масивів поблизу м. Шепетівка, аби поспілкуватися з відпочивальниками про пожежну безпеку зелених насаджень та застерегти від необережності з вогнем під час пікніків, а також нагадати про заборону спалювання сухої рослинності на відкритій місцевості.

Людям вкотре нагадали правила безпечного відпочинку на природі та попередили, що несанкційоване спалювання сміття та сухостою - це злочин, за який законодавством України передбачена адміністративна відповідальність.

Кожен, з ким вдалося поспілкуватись, отримав тематичні листівки із застереженнями, запевнивши, що намагатиметься їх дотримуватись у повсякденному житті. Профілактична робота з населенням триватиме.

Державна служба з надзвичайних ситуацій застерігає подолян від неконтрольованого спалювання сміття та сухої рослинності, розведення багаття поблизу лісових насаджень. Пам'ятайте, що такі дії можуть спровокувати масштабну пожежу, яка, вийшовши з-під контролю, нищить усе живе на своєму шляху і завдає шкоди здоров’ю та життю людей.
Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки