На останній сесії Шепетівської міської ради, 27 лютого,  було внесено зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Шепетівки на 2018-2022 роки. Зміни до програми стосувалися порядку фінансування Шепетівською міською радою видатків на капітальний ремонт ліфтів.

Після внесення змін до програми розвитку житлово-комунального господарства депутати у змінах до бюджету на 2020 рік передбачили фінансування на ремонт ліфтів у будинках, які знаходяться на вулиці Залізничній, проспекті Миру.

Одним з основних питань, які розглядалися на сесії Шепетівської міської ради також було виділення коштів на будівництво нових водогонів у різних мікрорайонах міста.


Депутати прийняли рішення на виконання програми «Питна вода» передбачити кошти на будівництво трьох водогонів: по вулиці Горького та провулку Гоголя (мікрорайон «Шанхай»); по провулку Максима Залізняка та на масиві «Сонячний».

Окрім цього, для покращення водопостачання були виділені кошти на профілактичну дезінфекцію, чистку, хлорацію та поточний ремонт комунальних криниць.

Також, для безперебійного та якісного функціонування станцій доочистки води, які знаходяться по вулиці Українській, Старокостянтинівському шосе та проспекту Миру, було виділено на поточний ремонт та обслуговування 200 тисяч гривень.
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки