27 лютого, відбулася 70 сесія Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено 52 питання.

Першими питаннями, яке розглянули депутати, були звернення Шепетівської міської ради до Кабінету Міністрів України про виділення коштів на встановлення засобів протипожежної безпеки в закладах освіти міста Шепетівка та звернення депутатів Шепетівської міської ради Хмельницької області з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення.

Широкого обговорення набрав проект рішення Про затвердження Програми підтримки споруд: будівель (приміщень) нежитлового, житлового фонду та іншого нерухомого майна Шепетівської міської ради на 2020 — 2024 роки. Після обговорення даний проект рішення не набрав необхідної кількості голосів.


Про внесення доповнень та змін в Додаток 6 до міської Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки», затвердженої рішенням ХI сесії міської ради V скликання №9 від 21 грудня 2006 року “Про затвердження міської Програми «Питна вода» на 2006-2020 роки» та  Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Шепетівка на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням ХХІХ сесії міської ради VII скликання від 28.11.2017 року №5 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Шепетівка на 2018-2022 роки» доповів начальник управління житлово-комунального господарства та з питань регулювання земельних відносин Павло Цвіркун.

Депутати підтримали  проект рішення про Про затвердження переліку майна Шепетівського комунального підприємства теплових мереж, яке повторно виносилось на розгляд сесії.

Про виконання Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість на 2018 – 2020 рр. у 2019  році та Про виконання Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів у засобах масової інформації у 2017-2019 роках доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Наталія Драпуля.

Народні обранці підтримали питання Про затвердження міської програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Шепетівська центральна районна лікарня» Шепетівської районної ради Хмельницької області на період  2020-2022  роки, яку представила головний лікар Шепетівської ЦРЛ, депутат міської ради Валентина Савчук.


Також депутати затвердили Програму збереження та зміцнення здоров’я жителів міста Шепетівки на 2020-2021 роки.
Начальник фінансового управління Василь Дрищ доповів про виконання бюджету міста за 2019 рік.

Наступними депутати розглянули ряд питань про укладення угод між Шепетівською міською радою та Ленковецькою, Судилківською та Плесенською сільськими радами щодо фінансування шкіл естетичного виховання Шепетівки.

Далі депутати перейшли до розгляду проекту рішення Про внесення змін до бюджету міста на 2020 рік. Після тривалого обговорення та внесення поправок до рішення учасники засідання підтримали зміни до бюджету.

Наприкінці сесії депутати міської ради  розглянули земельні питання.
Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки