Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області у складі колегії суддів ухвалено вирок, яким жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу та погрозою застосування такого насильства (розбій), поєднаний з проникненням у житло) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі із конфіскацією майна, яке є його власністю, крім житла.

До вступу вироку в законну силу запобіжний захід  залишити попередній - тримання під вартою.

Згідно з вироком суду, 04 вересня 2019 року, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, прийшов на подвір’я потерпілої, де попросив у останньої води.

Набравши в криниці води, раптово підійшов до потерпілої та вдарив кулаком в обличчя, від чого вона впала на землю. Не зупиняючись на досягнутому, чоловік схопив потерпілу за верхній одяг, затягнув до будинку, де кинув на підлогу та почав наносити численні удари ногами в область голови та грудної клітки, при цьому вимагаючи у потерпілої грошові кошти. Взявши сірники, почав підпалювати одяг потерпілої, висловлюючи погрози позбавлення її життя у випадку відмови передачі грошей.


Потерпіла, реально сприймаючи погрози обвинуваченого щодо позбавлення життя та спричинення їй тілесних ушкоджень, як такі, що можуть бути реалізовані, повідомила останньому, що грошові кошти знаходяться в сумці, показавши місце їх знаходження. Після цього обвинувачений з сумки дістав та забрав собі 47 грн. Будучи не задоволеним сумою викрадених грошових коштів, обвинувачений, з метою пошуку іншого майна потерпілої, яке становить цінність, почав обшукувати кімнату будинку. В цей час потерпіла взяла пляшку з сірчаною кислотою та з метою захисту від неправомірних дій частково її вилила на обличчя обвинуваченого, від чого він з викраденими коштами в сумі 47 грн. вибіг з будинку на вулицю та попрямував в невідомому напрямку.

Внаслідок своїх неправомірних дій обвинувачений спричинив потерпілій тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості, як такі, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні злочину визнав частково.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який побив свою дружину та малолітню доньку, що захищала матір.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки