До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першої статті 125 (заподіяння умисного легкого тілесного ушкодження), частиною першою статті 126 (умисне вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень), частиною першою статті 309 (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів, без мети збуту), частиною першою статті 162 (незаконне проникнення до житла) Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що 27.12.2019, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті довготривалих неприязних відносин вступив у конфлікт зі своєю дружиною, під час якого, у присутності малолітніх доньки та сина, умисно схопив потерпілу за волосся та із прикладанням сили стягнув її з ліжка на підлогу, після чого потягнув у коридор будинку, де наніс не менше двадцяти ударів кулаками в обличчя та тулуб та не менше п’ятнадцяти ударів ногами по обличчю та тілу, спричинивши тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості.

Обвинувачений під час спричинення тілесних ушкоджень дружині, вчинив інші насильницькі дії стосовно малолітньої доньки, яка намагалась припинити неправомірні дії свого батька.


Крім того, 25.12.2019, обвинувачений знайшов два прозорих поліетиленових пакети із речовиною рослинного походження, зовні схожу на канабіс, незаконно придбав та переніс до будинку за місцем свого проживання, де зберігав з метою подальшого вживання, без мети збуту.

01.01.2020, із прикладанням значної фізичної сили шарпнув за ручку вхідні двері у будинок потерпілого, зайшов всередину будинку та незаконно проник у житло, тим самим порушивши право на недоторканість їх житла.

Продовжуючи свої злочинні дії, обвинувачений, вступивши у конфлікт зі своїм дядьком, схопив його за шию та почав душити та вдарив в голову сковорідкою, чим спричинив легкі тілесні ушкодження.      

Нагадуємо, що санкція ч. 1 ст. 125 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот годин, або виправних робіт на строк до одного року.


Санкція ч. 1 ст. 126 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот годин, або виправних робіт на строк до одного року.

Санкція ч. 1 ст. 309 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Санкція ч. 1 ст. 162 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки