Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судимого за вчинення злочинів проти власності місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 307 (незаконне придбання, зберігання особливо небезпечних наркотичних засобів з метою збуту та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинене повторно) Кримінального кодексу України та призначено покарання із застосуванням вимог ч. 1 ст. 69 КК України у виді позбавлення волі строком на 4 роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла.

Запобіжний захід обвинуваченому у виді тримання під вартою продовжено на 60 днів, до 23 квітня 2020 року включно.

Згідно з вироком суду, обвинувачений неодноразово, реалізуючи свій злочинний намір, спрямований на збут особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісу, який придбав у невстановленому досудовим розслідуванням місці, день та час, та за невстановлених обставин, умисно, незаконно збував легендованим особам паперові згортки із речовиною рослинного походження, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом, загальною масою 7,42 г.

02 жовтня 2019 року, під час обшуку обвинуваченого,  затриманого працівниками поліції, в кишені куртки виявлено та вилучено у прозорому синтетичному пакеті та у паперовому згортку речовину рослинного походження зеленого кольору, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом, масою, в перерахунку на суху речовину 0,62г, яку він умисно незаконно повторно придбав та зберігав з метою збуту.


Крім того, обвинувачений, реалізуючи свій умисел, спрямований на збут особливо небезпечного наркотичного засобу канабісу у кількості 3,52 г, який він придбав у невстановленому досудовим розслідуванням місці, день та час, та за невстановлених обставин у невстановленої досудовим розслідуванням особи, не маючи відповідного дозволу, переніс  вказаний наркотичний засіб до місця власного проживання, де зберігав його з метою збуту.

Під час проведення 02 жовтня 2019 року санкціонованого обшуку, на підставі ухвали слідчого судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області, за місцем проживання обвинуваченого виявлено та вилучено у  паперовому згортку речовину рослинного походження зеленого кольору, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом, маса якої, в перерахунку на суху речовину, становить 3,52 г., яку обвинувачений умисно, повторно, незаконно придбав та зберігав з метою збуту.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав вину у вчиненні злочину, у скоєному покаявся.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За повідомленням прес-служби суду 

Інші новини Шепетівки