24 лютого працівники 21 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області спілкувалися з майбутніми випускниками – учнями 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Шепетівка.

Під час зустрічі фахівці Служби порятунку розповіли майбутнім випускникам про фах рятувальника, ознайомили з основними вимогами для вступу до вищих навчальних закладів системи ДСНС. Надзвичайники закликали молодь присвятити своє життя рятувальній справі, що означає в будь-яких екстремальних ситуаціях приходити на допомогу першими, вміти викликати у населення довіру та відчуття захищеності від небезпеки, а також стабільності у завтрашньому дні.

Дехто із присутніх виявив бажання пов’язати своє майбутнє із нелегкою та благородною професією. Юнаки цікавились інформацією щодо умов вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України та можливостей щодо подальшого працевлаштування. А рятувальники, своєю чергою, побажали майбутнім випускникам не помилитися із вибором професії та успішної здачі ЗНО.


Шепетівський районний сектор 
ГУ ДСНС у Хмельницькій області 

Інші новини Шепетівки