21-23 лютого відбулися змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської та студентської молоді «Північ Хмельниччини», участь в яких взяли 10 команд області. 

Змагання проходили на базі спортивно-тренувального комплексу туристично-оздоровчого клубу «Горизонт», розташованого у приміщенні Великорішнівського ЗДО, Ленковецької сільської ради.

«Хочеться щиро подякувати організаторам змагань ХОЦТКУМ-у, як осередку туризму на Хмельниччині. А також особлива вдячність керівнику навчального закладу за можливість проведення змагань, тому що такий спортивний зал ЄДИНИЙ в своєму роді на Хмельниччині, щоб провести подібні змагання. Також особиста подяка командам та їхнім керівникам», - розповідає Шиманюк Антон.

Учасники змагалися: в індивідуальній смузі перешкод у молодшій, старшій та студентській вікових категоріях; командній смузі перешкод в молодшій та старшій віковій категорії а також у особистому заліку з техніки в'язання вузлів.

Загальні Командні місця які розділили 1, 2 та 3 місця та Кубки переможців виглядають наступним чином:

  1. МЕРИДІАН (Городищенська ЗОШ);
  2. ХОЦТКУМ (Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді);
  3. СЛАВУТА.
Бажаємо усім учасникам міцного здоров'я та наснаги в роботі, які б сприяли розвитку туризму та його популяризації серед дітей, та молоді.

Інші новини Шепетівки