До Міжнародного дня рідної мови, що відзначається в Україні щороку 21 лютого, в міській бібліотеці №1 проведено мовознавчий серпантин «Кращої ніж рідна, мови не буває».

Свято було різностороннім і колоритним. Звучали пісні, вірші, розповіді, гумор та оповідання. Також були присутні жителі міста національних меншин – поляки, вірмени та інші.

Пісні звучали на польській, білоруській, вірменській, грузинській, англійській та найбільше на українській мові. Співали: Майя Палій, Валентина Бойчук, Любов Коніна, родина Пасічників, учні ЗОШ №4, Софія Полозун, Леван Макарян та всі присутні.

Вірші читали самобутні поети, члени літературно-мистецької студії «Доля» – Ніла Кравчук, Анатолій Огарєв, Валентина Генсицька, Микола Марходей, гумор – Зінаїда Романюк.

Свято пройшло в рамках клубу «Активне довголіття» за підтримки Благодійного Фонду Романа Мацоли та його представників – Любові Паразінської, Володимира Телюка та Ірини Закасовської.

А ще всі присутні отримали корисну інформацію про соляну кімнату та її значення в оздоровленні людини.Блог міської бібліотеки №1 м. Шепетівка 

Інші новини Шепетівки