20 лютого 2020 року — шості роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності. 6 років тому, цей день став найтрагічнішим днем Революції Гідності.

У міському будинку культури відбувся тематичний захід «Не серед нас, та разом. У серцях, у пам'яті, в думках», приурочений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті нашого земляка — Героя України Миколи  Дзявульського, який загинув шість років тому на Майдані від кулі снайпера.

Участь у пам’ятному вечері взяв міський голова Михайло Полодюк, секретар міської ради Микола Кикоть, перший заступник міського голови Володимир Вихівський, заступник міського голови Наталія Стасюк, керуючий справами Василь Рачук, родина Героя України Миколи Дзявульського — дочка Оксана та дружина Надія, депутати міської ради, військовослужбовці, духовенство, громадські активісти, працівники виконавчого комітету та городяни. 

До організації заходу долучилися колективи міського будинку культури та учні й викладачі дитячої музичної школи.


Своїми спогадами про ті важкі дні поділився учасник Революції Гідності — Володимир Бученко, який також розповів учасникам вечора про виклики сьогодення. 

Державним Славнем України в супроводі муніципального естрадно-духового оркестру  та хвилиною мовчання шепетівчани  вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули від куль снайперів під час Революції Гідності, захищаючи права і свободи людини та європейське майбутнє нашої держави.

Право покласти квіти до пам’ятного знаку на Алеї Слави Героїв України, до могили Миколи Степановича і могил загиблих воїнів АТО було надано військовослужбовцям. 

Учасники тематичного заходу ознайомилися з виставкою літератури та світлин, яку підготували бібліотеки міста та переглянули роботи вихованців дитячої художньої школи. Прес-служба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки