18-20 лютого 2020 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) відбувся ІІ етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Конкурс проводиться щорічно з метою підтримки дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід такої роботи в галузях зоології та сільського господарства, і розкриття їх наукового потенціалу.

Вихованці Шепетівського міського ЦЕНТУМ є постійними учасниками та переможцями конкурсу. Ось і цьогоріч, вихованка гуртка «За гуманне ставлення до тварин» Кучерук Олександра (керівник гуртка Волошина Олена В’ячеславівна) достойно виступила у фіналі конкурсу та виборола призове місце серед 23 учасників. Учениця посіла почесне ІІІ місце в секції «Загальна біологія» та нагороджена дипломом НЕНЦУМ МОН України.

Дослідницька робота учениці на тему «Вивчення особливостей поведінки в умовах тераріуму та вироблення умовних рефлексів у тарганів виду Blaberus craniifer» отримала високі оцінки і схвальні відгуки членів журі. Вітаємо Олександру та її педагога і бажаємо подальших успіхів у дослідницькій діяльності.


ЦЕНТУМ м. Шепетівка 

Інші новини Шепетівки