А сотню вже зустріли небеса… 
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України. 

У Судилківському ліцеї проведено заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. 

Протягом тижня відбулися такі заходи: урок патріотизму «Сучасні борці за єдність України» (1-11 кл.); перегляд та обговорення фільмів із серії «Зима, що змінила нас»; книжкова виставка «На варті наших душ Небесна Сотня»; виховний захід – реквієм «Герої Небесної Сотні» (10 кл.); виготовлення лепбуків «Небесна Сотня: Ми пам’ятаємо!» (1-11 кл.)


Своєю чергою, 20 лютого учні Судилківської філії взяли участь у Флешмобі «Я пам’ятаю!», стали учасниками інформаційної платформи «Уроки історії», перегянули відео пам’яті Героїв та виготовляли голубів миру.В Городищенській ЗОШ відбулася тиха акція "Ангели пам'яті". В Серединецькому ЗДО "Калинонька" також відбулася тиха акція "Ангели пам'яті". 

У с. Новичі (Судилківської ОТГ) протягом лютого місяця діяла книжково-ілюстративна виставка-інсталяція "Час плине, а пам'ять залишається...". А сьогодні було проведено годину пам'яті "Небесна Сотня: герої не вмирають...".Також, 20 лютого працівники сільської ради на чолі з сільським головою Котик Т.М. вшанували пам’ять тих, завдяки кому було змінено хід історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя відстоював європейське майбутнє України – пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Приклад Героїв Небесної має зупинити і тих, хто сьогодні розпалює все нове інше протистояння. Ми сьогодні в скорботі й з великою нашою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками та приймають у своє небесне воїнство тих, хто загинув на сході нашої країни.
Судилківська с/р (ОТГ) 

Інші новини Шепетівки