19 лютого відбулися півфінали відкритого зимового кубку міста Шепетівки з футзалу присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні. До участі у кубку було заявлено 14 команд, які були поділені на дві групи по 7 відповідно. З кожної групи у другу фінальну стадію проходить дві команди.

Група А
Група В
Локомотив -1
Локомотив -2
Фортуна
Енергія
А 2375 (5 містечко)
ПЧ-18
Пульс
Шанхай
А 4127 (3 містечко)
Цукровик
Вимпел
А3730 (12 містечко)
Отамани
Барс

У групі А беззаперечним лідером стала команда Фортуна з міста Славута, яка здобула перемогу у всіх 6 матчах. На другому місці — команда Вимпел, яка зазнала поразки лише в одній грі.

У групі Б перше місце посіла команда ПЧ-18 маючи у своєму запасі чотири перемоги та дві нічиї,  на другому місці команда військової частини А3730 (12 містечко).


У першому півфіналі зустрічалися команди Вимпел та ПЧ-18. Перший тайм закінчився з рахунком 3:0 на користь Вимпела. У Другому таймі команда ПЧ-18 знайшла в собі сили та забили 3 гола у відповідь на що Вимпел відповів одним взяття воріт. Матч закінчився з рахунком 4:3 на користь Вимпела.

У другому півфіналі зустрічалися команди Фортуна та А3730 (12 містечко). Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь Фортуни. У Другому таймі Фортуна забила ще один м’яч на що команда військової частини А3730 (12 містечко) відповіла голом престижу. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Фортуни.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фінальні матчі та підтримати улюблені команди.

25 лютого 2020 року у спортивному залі «Локомотив» на Вас чекають матч за ІІІ місце між командами ПЧ- 18 та А3730 (12 містечко) та фінальний матч за звання володаря зимового кубку міста Шепетівки з футзалу між командами Вимпел та Фортуна, буде гаряче!!!! Початок о 18:00.

Змагання організовано  управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з ШМЦФЗН «Спорт для всіх», Шепетівською федерацією футболу та Хмельницькою обласною асоціацією футболу.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту 

Інші новини Шепетівки