20 березня 2020 року в рамках еко-проєкту «Озеленення України» планується висадження понад 1 000 000 дерев за одну добу (24 години) і тим самим встановити рекорд України. До того ж висадження 1 000 000 дерев в Україні – це і частина глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев у 100 країнах світу.

Організаторами проєкту виступають Національний проєкт «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу – «CEO Club Ukraine».

Мета проєкту – привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей. 

Ви можете взяти участь у висадженні дерев як:

  • Волонтер (берете активну участь у висадженні дерев на локаціях: місця висадження та контакти координаторів ми надамо);
  • Співорганізатор (організуєте акцію в своєму регіоні, або на локаціях: звичайно, з нашою допомогою);
  • Партнер (забезпечуєте організаційну, матеріально-технічну базу, купуєте дерева: деталі при спілкуванні);
  • Інформаційний партнер (висвітлюєте інформаційні приводи проекту на своїх ресурсах: умови співпраці та прес-кіт за нами);
  • Еко-Амбасадор (Ви можете самостійно висадити понад 200 000 дерев за час акції: деталі при спілкуванні).

Оберіть найбільш бажаний для Вас формат участі та заповніть АНКЕТУ УЧАСНИКА

"Обов'язково вказуйте робочі email-адресу та контактний телефон. Ми спілкуватимемося з Вами, ділитимемося інформацією та анонсами в основному через email, при крайній потребі – телефоном! Людський ресурс проекту обмежений, тому просимо не зловживати наданими каналами зворотної комунікації! Вже згодом ми познайомимо Вас з координаторами Акції в регіонах та оприлюднимо затверджені опорні місця висадження дерев в областях", - йдеться у дописі.

Діловий клуб «CEO Club Ukraine» запрошує вас долучитись до реалізації всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Давайте посадимо дерева разом!
За інформацією Департаменту природних ресурсів та екології облдержадміністрації 

Інші новини Шепетівки