13 лютого, напередодні Дня закоханих, управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно із міським будинком культури організували та провели захід «Хто зверху».

У заході взяли участь головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Зоя Калініченко, начальник відділу культури міської ради Світлана Джус, директор міського будинку культури Вікторія Талімончук.

Учасниками заходу стали команди Шепетівського медичного училища, Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, міського відділу поліції (команда дівчат) та військові.


Всього було 6 команд (3 — чоловіків та 3 – жінок). Чоловіки та жінки змагалися у різноманітних конкурсах, давали відповіді на запитання на різні теми, змагаючись у різнобічно розвинутій ерудиції. Чоловіки та жінки перевіряли один одного на знання історії, косметики, інструментів, змагалися поглядами, в танці, складали слова із запропонованих букв на швидкість, розпізнавали пісні за рухами учасників та за допомогою невербального передавання сигналів тощо.

Перемогла команда дівчат із міського відділу поліції. Усі учасники отримали «солодкі валентинки».


Також протягом заходу сформувалася пара, яка отримала подарунок – безкоштовні квитки на концерт народної співачки України Тіни Кароль.

Такий же подарунок отримала молода сім’я Тимощуків, які здобули перемогу у конкурсі на кращу фотокартку закоханих у мережі Фейсбук, організованому Молодіжною радою при управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Таким чином, захід пройшов весело, його учасники отримали море позитивних емоцій та задоволення від участі.

Міська рада дякує усім хто долучився до свята та сподівається на активну участь молоді у інших загальноміських заходах.Пресслужба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки