Ретро Ралі “Old Car Rally Ukraine” проводиться щорічно, починаючи з 2020 року під патронатом Президента України і Мерів міст по Маршруту.

Змагання залучає до себе маси людей упродовж усього маршруту, зупинки в містах дають можливість спілкування людей і гонщиків захоплених ретро, це надає можливість притягнути молодь до реставрації ретро техніка, створення ретро клубів в містах України. Запропонувати усім населеним пунктам по маршруту, виставити в ралі мінімум по одному екіпажу. Це підніме дух місцевого населення.

У ретро ралі запрошені екіпажі з інших країн, що дасть статус міжнародного і хорошу рекламу України за кордоном, це притягне туристів. Розклад маршруту:

26 ТРАВНЯ
Початок в Києві, збір екіпажів і поселення, розставляння автомобілів в ангарах, реєстрація, видача номерів і атрибутики, перевірка за технічними вимогами, огляд Авто, вечірня молитва в соборі, вечеря.

27 ТРАВНЯ
Пробні заїзди, виставка Авто, брифінги пілотів і штурманів, обід, підготовка і перевірка Авто. Офіційна зустріч з Президентом України і Мером Києва. Вечеря.

28 ТРАВНЯ
Сніданок, брифінг, видача дорожньої карти і регламенту, офіційний старт Ретро Ралі. Напуття Мера Києва. КВ в Житомир, Кава брейк, Одна година відпочинку, старт на Шепетівку, КВ в Шепетівці у музеї Островського. Екскурсія, вечеря, відпочинок, сон.

29 ТРАВНЯ
Старт в Почаїв, КВ Почаїв, обід, екскурсія в лавру, старт в Олеськ, КВ замок Олеськ, кава брейк, КВ Львів на Леополис Гран Прі. Вечеря. Відпочинок.

30 ТРАВНЯ
Львів, сніданок, участь у виставці Леополіс Гран Прі, проведення конкурсу Елеганції в залік, ввечері Командорський Бал з усіма учасниками львівського фестивалю.

31 ТРАВНЯ
Сніданок, заїзди по трасі Львівський трикутник в залік ралі, старт на Луцьк, КВ р. Горохів. КВ Луцьк замок, обід, спец заїзди, вправи, святкова вечеря, концерт, дискотека 80-их.

1 ЧЕРВНЯ
Сніданок, старт на Рівному, КВ Рівно, кава брейк, КВ Новоград Волинський, старт на Київ, фініш Київ.

2 ЧЕРВНЯ
Нагородження, офіційний прийом екіпажів керівництвом країни, командорський бал.Офіційний сайт Old car rally 

Інші новини Шепетівки