Черговий прийом міського голови відбувся у п’ятницю, 7 лютого. Прийом провів міський голова Михайло Полодюк. За допомогою до міського голови звернулося 6 жителів міста.

Для оперативного вирішення піднятих питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено працівників виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

На початку прийому до міського голови звернулася шепетівчанка, яка просила виділити матеріальну допомогу на дороговартісне лікування. Заявниці повідомлено, що заяви на виділення матеріальної допомоги будуть розглянуті комісією та винесенні на розгляд  депутатів Шепетівської міської ради.

Жителька міста з числа внутрішньо переміщених осіб просила допомогти з працевлаштуванням.


До посадовців звернулася мешканка будинку по вулиці Залізничній, 93 щодо капітального ремонту ліфтів у їхньому будинку. Заявниці повідомили, що питання вже розглядалося, розроблена документація на ремонт ліфтів. Питання виділення коштів буде винесено на розгляд депутатів Шепетівської міської ради на засіданні сесії, яка відбудеться 27 лютого.

Окрім цього, на прийомі розглянули звернення стосовно діяльності ОСББ, прописки, покращення якості теплопостачання в квартирі по проспекту Миру.

За результатами прийому Михайло Іванович дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.


Пресслужба Шепетівської міської ради 

Інші новини Шепетівки