Депутати Шепетівської міської ради взяли участь у засіданнях постійних депутатських комісій міської ради, які проходили 4 та 5 лютого. Під час засідань комісій були розглянуті 39 питань порядку денного 69 сесії міської ради VІІ скликання.

Депутати попередньо розглянули звіти міського голови про роботу Шепетівської міської ради та її виконавчих органів за 2019 рік, Шепетівської дитячої музичної школи за 2019 рік, Шепетівської дитячої художньої школи за 2019 рік, Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи за 2019 рік, комунального некомерційного підприємства «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Шепетівської міської ради» за 2019 рік.

У ході засідань також було обговорено питання про затвердження переліку майна Шепетівського комунального підприємства теплових мереж, питання врегулювання земельних відносин тощо.


Також за результатами засідань постійних депутатських комісій надано 2 протокольних доручення посадовим особам місцевого самоврядування відповідно до їх компетенцій для вивчення та надання інформації депутатам на сесії міської ради.

Розгляд та обговорення питань порядку денного 69 сесії міської ради відбулось за участі заступників міського голови, начальників управлінь та відділів виконавчих органів та виконавчого комітету Шепетівської міської ради, представників місцевих ЗМІ та шепетівчан.

Проекти рішень 69 сесії VII скликання 13 лютого 2020 року

Нагадаємо, 13 лютого 2020 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради (І-ий поверх) на LXІХ сесії міської ради VІІ скликання буде розглянуто питання: "Про звіт міського голови про роботу Шепетівської міської ради та її виконавчих органів за 2019 рік", - та інші не менш важливі питання. За матеріалами Шепетівської міської ради 
Відео телеканалу Like TV 

Інші новини Шепетівки